Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/i-j.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Chrzest zimą - ciepłe ubrania dla dzieci | Wszystko co potrzebne do chrztu

postheadericon Ubranka i okrycia wierzchnie na chrzest zimą

Czy chłopiec, czy też dziewczynka można wybrać piękne ubranko do chrztu – modną sukieneczkę lub też piękny, ale i skromny garniturek. Wybór odpowiedniego ubranka na chrzest zależy również od pory roku. Jeśli chrzest został zaplanowany zimą, wówczas można wybrać kombinezon, w którym maleństwu będzie ciepło i nie będzie narażone na zmarznięcie w często niedostatecznie ogrzewanym kościele. Warto widzieć, że w sklepach z odzieżą dla dzieci można kupić różne kompleciki przystosowane do każdej pory roku.

Dla dziewczynki może to być komplet składający się z płaszczyka, spodenek oraz kapelusika. Ubranka zwykle są bardzo starannie wykonane i zachwycą niejedną osobę. Takie ubranko można wykorzystać również na inną okazję, nie tylko na chrzest. Inna propozycja to kurteczka z kapturkiem, spodenki i czapeczka z nausznikami. Ubranka zawierają odpowiednią podszewkę, dzięki której dziecku będzie ciepło. Strój jest również odpowiedni na zimowe spacery.

Propozycja dla chłopca to kurteczka z kapturem, spodenki oraz czapeczka, koszulka i kamizelka, musznik. Mały chłopiec w takim kompleciku będzie się naprawdę elegancko prezentował, ale przede wszystkim nie zmarznie podczas uroczystości przyjęcia sakramentu chrztu.

Maleństwo można także ubrać w kombinezon, który dziecko nosi na co dzień. Wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Powodem tego jest fakt związany z kupowaniem ubranka, które zwykle dziecko będzie miało na sobie tylko jeden raz, koszt takiego ubranka to ok. 100zł, cena oczywiście może być wyższa.

Kupując spodenki oraz kurteczkę lub płaszczyk pamiętajmy o dodatkach do stroju, a także nakryciach głowy, które są bardzo ważnym elementem dopełniającym cały ubiór maleństwa.

Ubranka dla niemowląt nie należą do najtańszych, a samo przygotowanie chrztu i przyjęcia dla rodziny również jest kosztowne. Warto zatem poszukać ubranek na aukcjach internetowych, gdzie dostępnych jest ich bardzo wiele. Każdy z rodziców z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla swojego dziecka. W dniu chrztu świętego nasza pociecha będzie się pięknie prezentować bez względu na porę roku.