Warning: file_put_contents(): Only 0 of 7758 bytes written, possibly out of free disk space in /home/reklama/public_html/i-j.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Plugin/InstallUtils.php on line 349
Upominki dla gości zaproszonych na chrzest | Wszystko co potrzebne do chrztu

postheadericon Drobne upominki dla gości i winietki z wierszykami

Coraz częściej praktykowanym zwyczajem stało się wręczanie drobnych upominków zaproszonym gościom. Z pewnością najczęściej spotykamy się takim gestem na przyjęciach weselnych, kiedy to goście dostają od gospodarzy ciasto. Z biegiem czasu zwyczaj jednak poszerza swój zakres i co za tym idzie, obdarowywani są goście m.in. na przyjęciach z okazji I Komunii Świętej i Chrztu. To bardzo miły gest, który oznacza, że jesteśmy wdzięczni przybyłym na uczestnictwo w tak ważnym wydarzeniu.

Prezent dla gości z okazji chrztu świętego może być zabawny i oryginalny. Propozycją jest niewielkich rozmiarów butelka do karmienia, w której znajdować się będą np. cukierki. Pomysłów jest bardzo wiele. Można skorzystać z propozycji firm trudniących się sprzedażą takiego właśnie asortymentu. Zamawiając większość ilość często jest możliwość skorzystania z rabatów. Do takiego upominku mogą także zostać dołączone podziękowania za przybycie. Gdzie kupić takie drobne prezenty? Na przykład w sklepach ze śmiesznymi upominkami czy po prostu na cieszących się od dłuższego czasu ogromną popularnością aukcjach internetowych.

Inną ciekawą propozycją są tak zwane winietki, na których z wypisanym wierszykiem, który również będzie swego rodzaju podziękowaniem dla gości. Winietki są tańszym pomysłem niż upominki dla gości, ponieważ można je wykonać samodzielnie. Innym rozwiązaniem jest zlecenie ich wykonania odpowiedniej firmie. Wszystko jednak zależy od tego czy mamy czas, ale przede wszystkim finansowe możliwości.

Winietki pod względem kolorystycznym powinny się komponować z innymi dekoracjami, wówczas będą tworzyć pięknie prezentującą się całość. Winietki mogą być również w utrzymane w tym samym stylu co zaproszenia na chrzest. Jeśli natomiast chodzi o wierszyk, który w nie wpiszemy to możemy go wymyślić samodzielnie bądź też skorzystać z gotowych propozycji.

Jak się zatem okazuje chrzest wymaga wielu przygotować nie tylko ze strony osób organizujących tę uroczystość, ale także zaproszonych gości, którzy z okazji chrztu wręczają prezenty – od tradycyjnych bo bardzo wyszukane.